Co napsat holce hezkého – tajný trik s rýmem

Muž co se usmívá do tabletu

Je dívka, se kterou si píšeš smutná, chceš ji rozpovídat, nebo prostě jen nevíš jak na ní zapůsobit? Už je to pěkných pár let, kdy mi opačné pohlaví na seznamkách začalo chválit jednu mou osobní techniku. S ní se už nebudeš muset trápit nad tím, co napsat holce hezkého. Tak se připrav, začínáme!


1. O co vlastně jde

Je to jednoduché – tvoje příští otázka bude jako každá jiná, akorát obohacená o rým, takže postoupí na vyšší level a stane se z ní vtipná otázka. Doufám, že jsem tě tím nevyděsil. Můžeš se ptát “Proč vymýšlet nějaké takové blbosti – dělat ze sebe šaška a kde vůbec brát inspiraci? Musím to všechno vymýšlet sám??”. Neboj, na všechno dostaneš odpověď.


2. Proč zrovna rým

Mrkni na tuhle větu „Taky se tak doma pečeš, div se z toho neroztečeš?“. Určitě by šlo dotyčné položit normální otázku, jestli jí není horko, že se z toho sám pomalu roztékáš. Jenže rým automaticky přidá pozitivní náboj a věř, že zrovna ženy tohle maximálně ocení. Příroda totiž ideálního muže nastavila tak, že by měl být jakousi baterií pro svůj protějšek a tohle je poměrně jednoduchý trik, díky kterému u ní budeš zářit.


3. Jak často rýmovat

Takový typ otázky stačí použít jednou za čas. Jde jen o vylepšení atmosféry, tedy trochu zas rozdmýchat oheň ve výhni. Např. vidíš, že je holka smutná, tak jí zkusíš trochu povzbudit větou “Co teď trápí duši tvou? Odhalíme pravdu zlou!”.


4. Jak vytvořit otázku s rýmem

Ke skládání rýmů používám skvělou aplikaci zdarma na stránkách www.rymy.cz, kterou doporučuji zkusit. Jen zadáš slovo pro svůj rým a následně ti to nabídne spoustu podobných, které by tam mohly pěkně zapadnout.


5. Opravdu si musím vytvořit vlastní rýmy?

Stejně jako je tomu u většiny věcí, tak nejvíc se cení, pokud budeš některé typy otázek tvořit pro svou (možná budoucí) polovičku sám. Mluvím tedy především o těch, které jsou:

  • o jejím fyzickém, nebo duševním rysu – např. když budeš rýmovat o její roztomilé pize na levé straně nosu. V takovém případě jde o věc, která patří k ní, stejně jako kdyby měla nějakou oblíbenou hlášku.
  • používáš u vět slov, které znáte jen vy dva – např. jestli jí rád oslovuješ srnečko, tak rýmy obsahující tohle slovo jsou také cílené na ni

Všechny ostatní typy otázek, co jdou použít tak nějak univerzálně na většinu lidí, najdeš pomocí nástroje, o kterém píšu v bodě uvedeném níže (případně budu rád, když mi dáš vědět jestli nenajdeš to, co hledáš a napravím to 🙂 ) .


6. Kde najít rýmovací otázky

Jak už jsem zmínil výše, tak existuje nástroj zdarma, který ti bude chrlit otázky obohacené o rým pro různé situace, na všechny možné způsoby. Jde o Generátor otázek Otazník (viz tento odkaz). Ten ti pomůže s tím, co psát holce. V nabídce štítků si zvol „básnické otázky“, potom o pole níž s názvem Podštítky si je určitě ještě upřesni a klikni na tlačítko Vytvořit otázky.

Doporučuji s nástrojem poexperimentovat a pořádně si ho prohlédnout, můžeš v něm najít spoustu věcí, co by se ti mohlo hodit (např. témata ke konverzaci). Dalo mi to práci ho vyvinout. Navíc jeho tvorba není zdaleka u konce, takže se máš na co těšit.


6.1. Příklad s poznáváním dívky na seznamce pomocí Otazníku

Dejme tomu, že se pomalu seznamuješ s dívkou na seznamce, takže jí pro oživení atmosféry chceš položit i nějakou tu otázku obohacenou o rým. Zvolíš si tedy štítek „básnické otázky“ a u podštítků s upřesňující volbou zvolíš „poznávací otázky“ (viz obrázek níže).

Následně ti aplikace vytvořila třeba tyto věty:

  • Jaké sklony k počítačům máš, v čem se u nich nevyznáš?
  • Jaká hudba těší tvé uši, je i ta co z tebe pomalu vymlátí duši?
  • Co ráda děláš každý den, jak žiješ si svůj pozemský sen?
  • I cigaretku dáš si ráda, oškubeš o ní svého kamaráda?
  • Řekni mi jak alkohol v láhvi vnímáš, když ho svými rty příležitostně přijímáš?
  • Co na světě máš k jídlu nejvíc ráda, pochlub se, vždyť určitě v tom nejsi sama.


Tak a článek je u konce. Už tedy znáš další z mých tajných taktik a zvládneš si už poradit s tím, co napsat holce hezkého, aby jsi u ní zazářil. Rozhodně tedy nepodceňuj sílu rýmů v běžných větách. Vtipné otázky potěší i suchara, když použiješ tu správnou. No a budu rád, když ti můj nástroj (generátor otázek Otazník) bude i v této situaci dobře sloužit. Můžeš se i dolů do komentářů pochlubit, pokud přijdeš s nějakým vlastním super rýmem (pokud tedy není tajný 🙂 ). Hodně štěstí!

Líbil se ti článek? Nedopřej mu spánek! Lajkuj, sdílej, následuj: