Jak zaujmout kluka nebo holku na chatu

Chatující lidé

Znáš to – přijdeš na seznamku, díváš se na profily a najednou spatříš od pohledu dokonalý protějšek. Už se ti ho i podařilo oslovit (viz můj minulý článek), jenže teď přichází to nejdůležitější – jak toho kluka, nebo holku zaujmout, abyste se mohli více poznat a následně ho i sbalit. Uvidíš, že to půjde, jen do toho musíš zapojit psychologii a dodržovat pravidla. Po dočtení tohoto článku budeš mít celkově jiný přístup k lidem – staneš se lepším člověkem v očích ostatních. Pojďme tedy na to!


1. Přemýšlej obráceně

Během seznamování je úplně přirozené myslet na své potřeby, tedy aby jsi toho druhého měl(a) jen pro sebe. Chceš aby tě měl dotyčný rád, věnoval ti svůj čas a nejlépe i co nejrychleji odepisoval. Jenže on chce být taky v tvých očích tím nejlepším a nejzábavnějším. Proto jestli chceš uspět, tak v centru dění nebudeš ty, ale ta druhá osoba, kterou chceš ulovit. Brzy uvidíš co to znamená. Základem je zbavit se sobeckých myšlenek.


1.1. Zajímej se o ní/něj

Klíčové je mít jeho téma za své. Dávej si pozor na vše, co ti postupně ten človíček řekne a s jakou vášní. Když bude rád mluvit o škole, tak se dotyčný zřejmě rád učí. Případně je to pro něj momentálně důležité, takže se ho ptej na vše možné ohledně tohoto tématu. Přeskoč na jiné teprve až když toto vyčerpáš.

Buď vrbou, miluj jeho dlouhé zprávy. V každé větě co napíše, bude prožívat znovu okamžik který zažil. Je to tedy celkem paradox, ale i když bude psát spíš jen on, tak ti na konci napíše, že se mu s tebou pěkně povídá.

Tedy zkoušej různá témata a kontroluj délku jeho zpráv (účelem je, aby psal co nejvíc). Nauč se milovat být jeho posluchačem a získáš si ho.


1.2 Směj se všem vtipům co ti řekne

Zamilovaný člověk to dělává úplně přirozeně. Možná to ale znáš i v jiné situaci, třeba když se nějaký tvůj kamarád snaží o vtip, co nemusí být zrovna nějak extra vtipný. Většinou se i přesto trochu „ze slušnosti“ usměješ. Jak jsem už psal na začátku – každý chce být v očích druhého tím nejlepším, navíc smích lidi sbližuje a tvoří i pozitivní atmosféru. Proto v tom druhého pro svůj úspěch podporuj.


1.3 Častěji ho/ji oslovuj křestním jménem

Jde o jednoduchý a účinný, psychologický efekt, který jsem již zmiňoval ve svém předchozím článku.

Pokud druhého budeš častěji oslovovat křestním jménem, tak si bude připadat významnější a zároveň vždy zbystří. Oslovení by mělo být součástí pozdravu, dále toho využij v průběhu rozjetého tématu (třeba umocni efekt, když se něčemu budeš divit, např. „No teda Péťo!“). Nebo i při loučení, ať ví, že je pro tebe důležitý.


1.4. Chval ho/ji co nejvíc

Chvála je to, po čem každý neustále touží a čeho je bohužel nedostatek. Není tedy divu, že tím získáš další plusové body po tom, co se ti ten druhý bude chlubit s tím, jak se mu třeba dnes dařilo v práci, nebo ve škole.

A ještě doplním, že v psychologii platí věta „Chval druhého na veřejnosti před ostatními a jeho prohřešky s ním řeš v soukromí“. Toto ale na chatu využiješ asi jen v případě kolektivní diskuze s více lidmi (třeba s vašimi kamarády).


1.5. Měj přehled o tom co ti už řekl(a)

Není novinkou, že asi nikdo nestojí o to, aby „mluvil do dubu“, když ti říká něco důležitého. Samozřejmě si nemůžeš pamatovat všechno, ale určitě se zaměř na to nejdůležitější.

Mezi podstatné věci jenž je dobré si pamatovat, patří třeba to, co ti dotyčný pověděl o sobě a důležité události, které mají nastat. Třeba že zítra má pohovor v nové práci. Zkus ho překvapit další den tím, že se zeptáš jak to dopadlo.

Pokud ale opravdu toužíš uspět, tak buď pečlivý a vše si zapisuj. Je to zas jeden z mých osobních tipů. Vytvoř textový soubor s jeho jménem a vše co ti o sobě napíše tam postupně doplňuj. Dobré je i zavést nadpisy jak tam toho bude přibývat. Mám třeba zvláštní nadpis pro osobní informace (jméno, věk, bydliště, atd.), dále co třeba rád(a) jí (nebo naopak nesnáší), hudba, filmy, události, atd. Zápisky si dělám buď každý den, nebo zpětně třeba za týden. Hlavně před schůzkou je fajn dostat ty věci o dotyčném do hlavy. Uvidíš, že bude mile překvapen(a), když si třeba vzpomeneš na vyprávění o její/jeho rodině.


1.6. Nepiš o svých bývalých

Občas se v průběhu konverzace stává, že můžeš mít pocit, kdy už fakt nevíš co říct. Najednou si ale vybavíš hezkou vzpomínku na to, jak jsi byl(a) někde s bývalým/bývalou. Třeba bylo super, když jste si udělali piknik na nějakém hezkém místě. Chceš samozřejmě jen říct, že máš rád/a výlety a romantiku, jenže:

 • Určitě nebude stát o příběh s bývalým/bývalou. Hned tomu dotyčnému naskočí představa, jak jste tam spolu cukrovali, což určitě není to, co by jsi mu chtěl(a) říct.
 • Může mu dokonce přijít, že tímhle jsi mu vyfoukl(a) eso z rukávu a sníží mu to sebevědomí, protože ti taky třeba chtěl(a) ukázat něco podobného

Nejdřív se tedy zamysli, jestli by to nešlo celé říct jinak. Ukázka by mohla vypadat např. takto: „Víš, mám taky rád(a) místa, co mají určitou atmosféru. Třeba vím kde se dá udělat skvělý piknik, tak ti ho někdy ukážu, jestli budeš chtít.“


1.7. Nečekej jen až on(a) tě pobaví

Může se stát, že se prostě nudíš, tak jen odpovídáš všem lidem, co ti právě píšou. Samozřejmě čím kreativnější odpověď, tím víc tě dotyčný zaujme. Potom tvé já může vnitřně přesvědčit o tom, že je hoden si s tebou psát. Tedy dokud bude perlit, tak si s ním nějaký čas budeš psát.

Chatující dívka na různá témata

Je možné, že tohle děláš jen z toho důvodu, že prostě nevíš co říct. Přesto tento přístup určitě neuplatňuj, pokud chceš dotyčnou osobu získat. Říká totiž „Nemáš už co říct? Aha, tak smůla kamaráde, já teda taky ne“. Orazítkoval(a) ses jednoznačně jako kořist a chceš se jen nechat lovit.

Nevíš o čem si povídat? Pomůže ti generátor otázek.


1.8. Začínej i ty někdy konverzaci

Hlavně muži, jakožto lovci, často bojují o pozornost ženy, proto opačnému pohlaví píší mnohem více. Když se nad tím ale zamyslíš – nebylo by super, kdyby jsi jen vždy přišel(a) na chat a za chvíli ti napsalo spousta od pohledu sympatických lidí, plus ten koho máš rád(a)? Lehce se na tento nadřazený postoj zvyká, ale sklidíš mnohem více ovoce, pokud se ho vzdáš a budeš tu pro druhého (navíc tu řešíme zaujetí protějšku, kde je toto povinnost).

Na zahájení konverzace s druhým se dá po krůčkách zvyknout. Čím méně jsi zvyklý/á psát jako první, tím těžší to bude, ale nezoufej. Já sám jsem v minulosti měl zakódované, že by to mělo být vyrovnané, tedy že muži by měli psát jako první stejně často jako ženy. Postupem času jsem ale zjistil, že takhle není příroda nastavena. Stačilo mi mít jen před sebou to, že se to ode mě očekává, jestli chci uspět a postupem času jsem už ani nemusel zatínat zuby, šlo to už prostě samo. Klíčem bylo si opakovat, že každý o mě stojí, jen prostě čekají a „zlobí“ :).


1.9. Nebuď nedočkavý/á

Je to nepříjemné, když si s tím druhým povídáš a najednou třeba přestane odepisovat. O to horší pocit to může být, pokud se zamyslíš nad poslední napsanou větou a může působit, že ho třeba naštvala.

Zapamatuj si, že poslední zpráva mu s největší pravděpodobností přišla a je to celé jen na něm kdy odepíše. Reakce z tvojí strany je založená na tvém vlastním chtíči a toho se musíš zbavit, pokud chceš zaujmout, vzpomínáš?

Kromě psaní může dělat spoustu jiných věcí. Třeba mu někdo právě volá, nebo si šel pro jídlo, odskočit si, nebo má prostě jiný přístup než ty. Někomu může vyhovovat se neustále neloučit, když má jít třeba na 2 hodiny do města. Místo toho odejít, pak přijít a pokračovat jako by nic a v klidu pokračovat. Hlavně zachovej klid, jinak budeš působit otravně.

Existují ale výjimky, kdy je možné se znovu ozvat i po odmlce z jeho strany. To je možné, pokud:

 • tušíš, že se u něj děje momentálně něco vážného – třeba když probíráte nějaké vážnější téma. Dotyčnému mohlo umřít zvířátko a to způsobilo jeho odmlku. Na ten podnět se můžeš omluvit a přejít na nějaké pozitivnější téma, třeba jestli má v životě nějaké přání.
 • jsi opravdu nedočkavý/á a napjatý/á jak struna. Fakt i na tento podnět se můžeš výjimečně ozvat, ale musíš na to jít jinak – s humorem. Příkladem může být „Copak, to ses tak moc nade mnou zasnil(a), že neodepisuješ? 😛 “. Vlastně tak díky humoru a originalitě odbouráš otravnost.

2. Jednej podle situace

Během psaní sleduj reakce toho druhého. Všímej si, jak na tvoje věty reaguje. Může po tobě šílet, nebo naopak nejevit příliš velký zájem. V každém případě je dobré vědět, že něco takového nastalo a podle toho se zachovat. Jen tak z toho vytěžíš maximum.


2.1. Případ kdy po tobě dotyčný šílí

Existuje několik klíčových znaků, které symbolizují skutečnost, že toho druhého máš omotaného:

 • odepisuje téměř okamžitě, nebo co nejvíce
 • chce si psát co nejdéle to jde
 • pamatuje si spoustu věcí, které jsi mu o sobě řekl(a)
 • zajímá se o tebe a tvoje důležité události (např. jak dopadly důležité schůzky, pohovory)
 • stíhá tě když neodepisuješ po určitou dobu
 • dokáže třeba i žárlit, když se zmíníš o nějakém kamarádovi opačného pohlaví
 • směje se tvým vtipům
 • plánuje vaší společnou budoucnost (třeba že byste se mohli spolu podívat tam a tam)
 • chlubí se
 • ozve se i jako první

Jen ber na vědomí, že každý je jiný, takže ne všechny tyto body musí být nutně splněny.

A co tedy v takovém případě dělat? Řeknu ti svůj příběh. V minulosti jsem poznal holku. Čas během psaní s ní utíkal jako voda. Naše chatování trvalo často třeba i do 3-4 hodin ráno a to i ve všední dny. Ani jeden z nás nevěděl kdy skončit. No a po pár měsících mi sama od sebe přestala psát. Nikdy jsem už o ní neslyšel. Často mi to vrtalo v hlavě co jsem vlastně provedl a čas později odhalil pravdu – ani jeden z nás nebyl za konverzaci zodpovědný, takže bylo jasné, že to všechno za nedlouho skončí.

Tedy zodpovědnost je jedna z věcí, kterou prostě musíš mít, pokud tomu druhému chybí. Nenarušuj kvůli druhému svůj režim, dávej mu sebe pěkně po kouskách, jen ať si počká, o to víc bude nedočkavý a natěšený. Vše musí být v rovnováze, takže pokud na něj máš vliv, tak kousek ustup a mezitím si ho vychutnávej, odepisuj po delší době.


2.2. Co když o tebe nejeví zájem

Stává se to často po úspěšném oslovení, pokud jsi nezabodoval svým profilem (viz bod z mého předchozího článku), nebo když tě dotyčný/á prostě testuje (stává se hlavně v případě něžného pohlaví). Důvodů může být spousta, tady máš znaky podle kterých to můžeš poznat:

 • odepisuje 1-2 slovy, případně vůbec
 • jenom odpovídá a nezajímá se o tebe
 • nežárlí pokud mu předhodíš kamaráda opačného pohlaví
 • když přestaneš psát, tak se už neozve
 • neozve se nikdy jako první

Řešením tohoto problému je držet se pravidel a tipů co tu zmiňuji a objevovat oblíbená témata dotyčného (pokud je jen introvertní). Pokud nemáš nápady na to, co mu psát, tak tě opět odkáži na generátor otázek .


3. Ukaž svou cenu

Sice chceš toho kluka, nebo holku po chatu sbalit, jenže musíš vědět, že se musíš sám/sama nejdřív prodat. To znamená ukázat, že máš zdravé sebevědomí, tvůj čas je cenný a nebudeš pro toho druhého břemeno. Pojďme si to vše popsat.

Než přejdu k jádru, tak bys měl vědět, jak vypadá ideální podoba „baliče“ na seznamce. Je to typ člověka, který má hodně koníčků, práci (případně školu) co ho baví a chybí mu už jen takové to koření do života, v podobě nalezení drahé polovičky, která ho bude provázet životem. Takový člověk pravděpodobně bude i pozitivní, když ho spousta věcí těší a zajímá. Vytvoří pak ze sebe jakousi baterii pro toho, kdo to potřebuje a je jedno jestli jsi muž, nebo žena. Každý ocení, když budeš mít schopnost nakazit ostatní dobrou náladou.

Úspěšný muž dívající se na hodinky

Díky koníčkům nabýváš na hodnotě (čím víc, tím lépe). Je to tak – jestli jsi člověk, kterému nedělá problém se zabavit, tak máš značné plus. Dotyčný potom bude vědět, že pro něj nebudeš přítěží, staneš se výjimečnější a možná díky tomu vytvoříte i společné zážitky. Vznikne pro toho druhého jakási výzva tě získat. Jenže ne každý ví, jak trávit svůj volný čas. Ve svém prvním článku jsem psal o mind mapě, díky které je možné se lépe nad vším zamyslet. V případě zájmu klikni na tento odkaz.

Potom tedy ta osoba ví, že máš méně času, proto se podle toho chovej:

 • pozoruj, jak rychle odepisuje on(a), podle toho přizpůsob i prodlevu svých odpovědí (snaž se vyhnout tomu, odepisovat v kratším čase)
 • Jestli přestane být moc výřečný/á, tak konverzaci úplně pro ten den ukonči. Jedná se o případ, že třeba na to téma povídá rád(a), ale prostě v něm/ní už není ta energie. Nech to tedy na další den. Ukaž, že jsi rozumný!
 • Trávíš teď svůj čas svým koníčkem, nebo děláš jinou aktivitu, která vyžaduje soustředění? Neodepisuj. Minimálně dodržuj značné odstupy (třeba 1-2 hodiny). Mohlo by to totiž jinak vypadat, že se neumíš bavit.

4. Dodržuj pravidla

I konverzace na chatu má svoje pravidla pokud chceš mít jistotu, že jsi do toho dal(a) opravdu vše. Bez nich o toho druhého můžeš poměrně brzy přijít.


4.1. Piš krátce a zajímavě

Konečně se našel někdo zajímavý, co mi naslouchá, tak se mu pořádně rozepíšu! Takto přemýšlí spousta lidí, jenže bohužel většina z nich nestojí o slohy. A ten kdo tvrdí opak, to myslí krátkodobě.

Snaž se zaujmout jeho, aby právě ON ti takhle moc psal a TY ho mohl(a) krotit! K tomu nepoužívej dlouhé věty, jen správně vytvarované, tedy třeba piš na téma které má rád, zkus ho pobavit, nebo obojí (hlavně aby měla řeč pozitivní nádech). Hlavně nepiš delší věty, než ten druhý (ber to od okamžiku, kdy se začne víc rozepisovat).

Nepřemýšlej dlouze nad odpovědí (např. 10 minut). Může tě takovém v případě přepadnout nuda. Prostě měj jen před sebou, že to tak je a brzy vše půjde samo, jde jen o trénink.

A ještě si dávej pozor na tyto věci v případě tvorby odpovědí:

 • Vše je lepší než mlčení. I kdyby tě nenapadlo nic krátkého a originálního, tak radši napiš nějakou dlouhou blbost, která druhého pobaví (třeba „Tak teď mi vypadla všechna témata, ale stejně se ti se mnou píše pěkně, viď?“)
 • Zkus vymýšlet hlavně otevřené otázky, na které nejde odpovědět jen ano/ne, nebo jednoslovně. Mohlo by to být pastí na introverty, protože ne každý na otázku „Máš se hezky?“ odpoví jinak než „jojo“. Nemusíš se toho ale obávat, pokud dotyčný reaguje správně, např.: „Mám, zrovna jsem si udělal(a) legendární večeři, kterou jsem výjimečně nepřipálil(a)“. Další špatně položená otázka může být „Do kolika dneska máš?“.
 • Prokládej odpovědi fotkami. Popisuješ třeba nějaké pěkné místo, nebo mluvíš o svých mazlíčcích? Šup, pošli fotky. Jednak to řekne více než tisíc slov, zpestříš tím konverzaci a můžete tím přijít i na nová témata. Na fotce se psem totiž třeba může být i nějaká stavba, např. zřícenina hradu. Díky tomu můžeš přijít na to, že je dotyčný milovníkem historie a na tom místě už taky někdy byl.

4.2. Udržuj dobrou atmosféru

Během seznamování chceš zapůsobit, to znamená vytvářet a udržovat dobrou náladu (minimálně než tě dotyčný trochu víc pozná). To si zajistíš dodržováním těchto bodů:

 • Vymýšlej pozitivní témata – ta vznikají otázkami co rád dělá, třeba: „Máš nějaké oblíbené jídlo?“. Opakem může být otázka: „Máš nějaké alergie?“, nebo „Umřelo ti už někdy zvířátko?“
 • Vyvaruj se v první fázi poznávání vážnějším otázkám a předmětům konverzace – za první fázi se považuje doba, kdy tě dotyčný vůbec nezná, tedy neví co očekávat a jeho důvěra vůči tobě je na nule. Trochu se poznejte a nejlépe to nech na něm, ať začne s něčím vážnějším (např. téma ohledně špatné životní situace, smutku z úmrtí zvířátka a tak). Přínosem toho pak bude upevnění vašeho vztahu. Můžeš se dočkat i sladké odměny v podobě věty jako: „Víš, já to vlastně ještě nikdy nikomu neřekl(a)“. Potom máš u dotyčného sakra velké plus.
 • Buď vtipný/á – je fajn občas prohodit něco z legrace a tím i třeba rozdmýchat ponurou atmosféru kvůli nějakému smutnému tématu. Můžeš z věty vytvořit rým, nebo psát jako idiot (např.: „Já toto ale neumět vařit, já nešika.“). Nejsi zrovna kašpárek? Nevadí. Mluv o svých trapných chvilkách, to pobaví každého.
 • Reaguj na jeho věty pozitivně, s nadhledem a případně ho naveď tím správným směrem – je možné, že hned v první fázi poznávání dotyčný začne s vážnějším tématem. V takovém případě se snaž z toho co nejrychleji šikovně vybruslit. Příkladem může být nedávný rozchod s přítelem/přítelkyní. Odpověz, že máš už taky něco za sebou a rozhodně to teď nemá jednoduché. Postupně mu nabídni, že tu pro něj budeš a mezitím vymysli nějaké pozitivnější téma. Třeba se zmiň, že to s tebou taky člověk nemá jednoduché, protože když jsi v kuchyni, tak je šance, že bude svědkem výbuchu. Tímhle začneš měnit atmosféru a směr konverzace (v tomto případě na téma jídlo, které má snad každý rád).

4.3. Nevyjadřuj, co k ní/němu cítíš po zprávách

Máš pocit, že vás bůh stvořil jeden pro druhého, rozumíte si snad ve všem a nevidíš důvod, proč to dotyčnému neříct? Zkus to ještě chvíli vydržet a místo toho naplánovat schůzku. Bude to mít mnohonásobně větší kouzlo, než když jste každý sám doma u počítače, nebo za displejem mobilu. Vytvoříte si tak společnou, nezapomenutelnou vzpomínku. To platí pro většinu vážných věcí týkající se vás dvou.


4.4. Používej smajlíky

Někdo se smajlíkům vyhýbá, protože mu třeba přijdou dětinské. Je tedy dobré vědět proč tu vlastně jsou.

Ukázka smajlíků

Bez nich nemusí být na první pohled vědět, jak dotyčný danou věc myslí – tedy jaké emoce u něj zrovna pracují. Stávají se tak v danou chvíli skvělou pomůckou.

Nepiš jich ale v jedné zprávě příliš, jinak už opravdu budeš působit trochu ztřeštěně.


4.5. Nepiš mu nalitý/á

Jsi na zábavě, nebo v hospodě a skvěle se bavíš. Padlo sedm piv a najednou dostaneš nápad napsat něco pěknému tomu novému objevu. Uvědom si, že v tomhle stavu to nebudeš tak úplně ty, takže bys příští den mohl všech těch „hlodů“ litovat.


4.6. Vyvaruj se vychloubání

Můžeš být úspěšný/á podnikatel(ka), co se topí v penězích a rozhodně dokážeš druhého zajistit. Dotyčného ale bude zajímat to, jaký/á jsi uvnitř, jinak tím zaujmeš akorát spoustu zlatokopů/zlatokopek (toto jsem už taky zmiňoval v článku o tom, jak začít konverzaci na chatu).

To samé platí i o vyvyšování jiných věcí, ve kterých vynikáš. Buď skromnější i když to celé myslíš dobře. Mysli na to, že mluvíš jen s dalším člověkem – ten si chce hluboko uvnitř taky připadat skvělý a nejlepší, ne abys mu tím přidělal(a) další starost a snižoval(a) ještě víc jeho sebevědomí.

Navíc měj také před sebou to, že se tím předvádíš a může to působit trochu zoufale. Nabídni dotyčnému své srdce, tím zvítězíš.


4.7. Hlídej svůj zápal

Čím víc se necháš nějakým tématem unést, tím hůř se ti pak bude ustupovat. Můžeš třeba vášnivě dotyčnému přednášet o lásce ke zříceninám hradů, ale on ti na to odpoví jen: „Já moc přes tohle nejsem, ty věci už k ničemu nejsou.“. Může to v tobě způsobit agresi, nebo svůj názor začneš obhajovat. Ani jedno není správně. Měj navrch, je to jeho názor, tak se tomu zasměj, řekni že má pravdu, ale že ti prostě není pomoci – líbí se ti ty starodávné křivky.


4.8. Neurážej se

Trochu jsem to už nakousl ve výše uvedeném odstavci – měj nadhled a zasměj se tomu. Je zajímavé, že hlavně ženy si takto testují muže během seznamování. Když mu tedy např. řekne, že má velký nos, tak by se neměl hned urazit, ale říct něco jako „Já vím, jako menší jsem měl rád klauny a asi proto mi narostl takový frňákovník“.

Ale samozřejmě i páni ocení, když se jejich protejšek jen tak neurazí, ale to platí jen pro extrémně urážlivé typy – třeba když nebude jednoznačně po jejím. Jinak je jasné, že muž nemůže říct ženě jaký má velký nos 🙂 .


4.9. Opatrně s erotickými tématy

Pokud vidíš, že se dotyčný příliš netváří na toto téma, tak rychle přejdi na jiné. Každý ho může vnímat za dané situace jinak.

To samé platí pro nahé fotky. Nepožaduj je po druhém, ale ani ty sám/sama je neposílej, pokud toho druhého dostatečně neznáš.


4.10. Buď upřímný/á

Pro někoho jasná věc, někdo to tak vidět nemusí. Třeba se za nějakou věc v životě stydíš a je ti hloupé to přiznat. Ale už od začátku by měl být každý z vás upřímný, jinak je poměrně málo šancí na normální vztah. Taky by ses asi netvářil(a) pozitivně, kdyby ti dotyčný za rok řekl pravdu v tom, že třeba nedělá ředitele, ale skladníka. Vždy se vžij do toho druhého.


4.11. Hlídej si gramatiku

I tím jak píšeš, se sám sebe prezentuješ, proto pozor především na hrubky. Kromě toho se lidé, během rychle plynoucích konverzací, občas odnaučili psát na konci věty otazníky, např. „jak se máš“. I to může v určitých větách způsobit zmatek.

A to je tedy vše. Snažil jsem se ti předat všechny své zkušenosti po svých 12ti letech praxe v seznamování na chatu. Už tedy víš, že musíš odbourat veškerou sobeckost, chválit, zlepšovat náladu a naslouchat tomu druhému. Taky bude zapotřebí být trpělivý – dát tomu druhému tolik času, kolik jen bude potřebovat. Do toho je důležité, abys nepůsobil(a) jako laciné zboží a měl(a) i čas pro sebe, tím si ho pěkně omotáš a nespadneš do friend zóny. Také určitě dodržuj pravidla, která zmiňuji v posledním bodě. Teď už bys měl(a) úspěšně vědět, jak zaujmout kluka, nebo holku na chatu. V případě otázek se neváhej dolů do komentářů na cokoliv zeptat, rád pomůžu. Ať se Ti daří!

Líbil se ti článek? Nedopřej mu spánek! Lajkuj, sdílej, následuj: