O mně

Jmenuji se Bc. Petr Medek a pocházím z městečka v Českém ráji – Semily. Jsem typ člověka, který není příliš společenský, takže neexistuje příliš velká šance, že bys můj protivný pohled mohl jen tak zahlédnout na ulici. Můžeš si ale být jist/a, že pokud se to náhodou stane, tak uvidím skrz tebe. Kamarádi a známí o mně totiž říkají, že nad vším (a všemi) moc přemýšlím a asi mají pravdu 🙂 .

Když se v životě objeví problém – samota a hledání štěstí. S tím jsem měl v dětství dost velký problém. Je to taková ta kletba tvora, co chce být často doma, ale zároveň ne úplně sám. Do toho mi plachost ve společnosti nebyla vůbec cizí, takže oslovení přitažlivé spolužačky nepřipadalo v úvahu.

Naštěstí se ale po nějakém čase objevila jiskřička naděje. Takové to, když o sobě postupně zjistíš, že jsi vnímavý, naslouchavý tvor s poměrně dobrou fantazií. Slovo internet a chat pak byla brána ke štěstí. Jeden by ani nevěřil jak je efektivní, když dívce nasloucháš a přemýšlíš nad tím co říká.

Hlavním triumfem pro mě však byly básně, tím si získáš každou. Jak je to vlastně možné? Co jsou básně? Je to něco, co chceš vyjádřit. Věty obohacené o rýmy. Tahle zbraň do nich však přimíchává i emoce, které jsou hlavně pro ženy důležité. Takže je jedno jestli je dívka romantický typ a máš básnit o jejích očích, nebo je to black metalistka, takže vymyslíš rým na její oblíbené… třeba čertisko z pekla.

Pokud tedy člověk ví co očekává od života a jak na ženu, tak má vystaráno.

No a po tomto svém úspěchu jsem se rozhodl založit web, kde se s tebou a ostatními čtenáři chci podělit o své zkušenosti.

Jinak kdybys chtěl potěšit svou milou originální básničkou, ale nemáš tolik času, nebo fantazie… tak ti rád něco pomohu složit. Všechny básně na tomto webu jsem vymýšlel sám, takže slouží i jako ukázky mé tvorby. V případě zájmu mi napiš na email relycanx@gmail.com a domluvíme se. Cena za jednu báseň (cca 25-50 slov) je 30 Kč. Záleží také na tom, jak moc si přeješ, aby byla šitá na míru. Potom to bude náročnější, lepší, ale cena o něco vyšší.

Tak ať se Ti tu líbí.

Bc. Petr Medek